o nás

IMG 3006
IMG 2531
IMG 2466
Logo Jediny sud s textem 1

JEDINÝ SUD

Stejně jako můj táta jsem i já ve vinohradě a ve sklepě vyrostl. S vínem rád experimentuji od začátku do konce, tedy od práce s révou po kreativní názvy až ke grafice na lahvi, a to tak, aby se do něj promítla moje životní filozofie. Naturální vína miluji pro jejich osobitost a pestrost a založením společnosti se mi otevřel svět nových možností, jak lidem tyto jejich vlastnosti ukázat.

99536832 9b3d 417c a5f0 61c82c205a12

SUD VARIETAS

Vinařině jsem se naučil od svých dědů a dle jejich vzoru se snažím všechno dělat ručně, bez těžké mechanizace. Ve sklepě i ve vinohradě ctím zásady biodynamiky, kladu důraz na spontánnost a používám téměř výhradně výluhy z bylin. Naše společnost mi pomohla prorazit i v zahraničí a posunout se zase o kousek dál.

 

44b3954e a06c 4232 8be1 6d79bddf0cb4

SUD MALUM IN SE

Ovoce pěstuje moje rodina již po generace, já jsem se ale rozhodl plody zpracovávat trochu jinak a dá se říct, že i netradičně. Svou lásku k přírodnímu cideru, mému hlavnímu produktu, s nadšením sdílím s ostatními. Jeho výroba je náročný proces, který vyžaduje odhodlání, úsilí a překonávání mnoha překážek, ale konečný výsledek stojí za to. Kromě něj ale zkouším i další věci, úplně všechno, co mě napadne –⁠ míchám odrůdy, míchám druhy ovoce… Prostě všechno. Na základě naturálních idejí totiž vymýšlím alkoholické punkoviny a naše firma mi pomáhá mé nápady realizovat.

Tři sudy